SKRIVEMASKIN, Mignon model 2, begyndelsen af det 20. århundrede.

401807. SKRIVEMASKIN, Mignon model 2, begyndelsen af det 20. århundrede.

Badge mærket union Schreibmaschinen-gesellschaft mbh BERLIN W 66.

Brugsslitage, snavs, hætte let bulet.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 2.390