SAMLING AF asiatiske genstande, 3 genstande, 20. århundrede.

401756. SAMLING AF asiatiske genstande, 3 genstande, 20. århundrede.

1 lakæske med dekoration til smykker, højde 8 cm, længde 20,5 cm, bredde 15,5 cm.
1 Buddha figur, højde 43 cm.
1 bord med asiatisk motiv, højde 56 cm, diameter 40 cm.

Æske med beskadiget dekoration, mangler stift til lås.
Bord med slidtage fra alder og Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

1 Buddha figur, højde 43 cm.

Antal besøg: 743