SAMLING AF asiatiske genstande, 3 genstande, 20. århundrede.
401756. SAMLING AF asiatiske genstande, 3 genstande, 20. århundrede.
1 lakæske med dekoration til smykker, højde 8 cm, længde 20,5 cm, bredde 15,5 cm.
1 Buddha figur, højde 43 cm.
1 bord med asiatisk motiv, højde 56 cm, diameter 40 cm.
Æske med beskadiget dekoration, mangler stift til lås.
Bord med slidtage fra alder og Brugsslitage.
1 Buddha figur, højde 43 cm.