ISSPAND / CHAMPAGNE KØLER, glas, 20. århundrede anden del.

401691. ISSPAND / CHAMPAGNE KØLER, glas, 20. århundrede anden del.

Malet glas med fiskedekoration. Højde 21 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 892