HAVEMØBLER, Hillerstorp, 6 dele, 1900/2000-tallet.

401422. HAVEMØBLER, Hillerstorp, 6 dele, 1900/2000-tallet.

4 lænestole højde 105,- Bord 150x87, højde ca 72 Skammel bredde 88, dybde 33, højde 43 cm.

Brugsslitage, skruer til bordet mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 3.913