ANTONI CUMELLA. Unavngivet.

ANTONI CUMELLA. Unavngivet.
4012467. ANTONI CUMELLA. Unavngivet.

Litografi
Signeret, dateret 1974 og nummereret 34/150
68,6x50 cm.

Ræve.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Litografi
68,6x50 cm.

Ræve.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 99