POLITIET, begyndelsen af det 20. århundrede.

401186. POLITIET, begyndelsen af det 20. århundrede.

I en balje af læder. Beslag og nedsænkningssko i messing. Rul i slangeskind. Samlet længde 80 cm.

Slitage, buler og slidmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage, buler og slidmærker.

Antal besøg: 1.073