HUSSTANDSASSISTENT, „Assistent“ model N7, Electrolux, 1970'erne.
4010944. HUSSTANDSASSISTENT, „Assistent“ model N7, Electrolux, 1970'erne.
En Electrolux-assistent.
Model nummer: N7
Produktnummer: 9100104
Serienummer: 443 6142.
Brugsslitage, overfladesnavs, ridser, gnidning. Skader på yderhuset. Manglende tilbehør. Knæk i et af tilbehøret.
Arbejdede på simpel test. Der ydes ingen funktionel garanti.
En Electrolux-assistent.
Model nummer: N7
Produktnummer: 9100104
Serienummer: 443 6142.