KEYBOARD, NODER & FORSTÆRKER, YAMAHA/FBT.

4010041. KEYBOARD, NODER & FORSTÆRKER, YAMAHA/FBT.

Størrelse tastatur 83x21 cm
Størrelse forstærker „Jumbo 100" 63x46 cm.

Brugsslitage, ridser
Ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Størrelse tastatur 83x21 cm

Brugsslitage, ridser
Ikke funktionstestet.

Antal besøg: 230