ARMBÅNDSUR, William Gregor, Titanium, W10223.

4009700. ARMBÅNDSUR, William Gregor, Titanium, W10223.

Med aske.

Brugsslitage. Der ydes ingen funktionel garanti. Mærker og ridser vises. Behov for udskiftning af batteri.

Tema

A Collector's Estate Part 2: Wristwatches

Få foretaget en gratis vurdering!

Med aske.

Tema

Antal besøg: 357