KJELL HALLONSTEN. Træfigurer, 2 stk.

400918. KJELL HALLONSTEN. Træfigurer, 2 stk.

Han, højde 20,5 cm. Hun, højde 19,5 cm.
Monogram signeret KJH og dateret 1941.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 3.557