EJNAR KOHLMANN. Olie på lærred, fugle, signeret.

400857. EJNAR KOHLMANN. Olie på lærred, fugle, signeret.

54 x 90 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

54 x 90 cm.

Mindre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 3.934