BORDLAMPE, metal, 1950'erne.

BORDLAMPE, metal, 1950'erne.
400765. BORDLAMPE, metal, 1950'erne.

Højde 28 cm til skærm Justerbar skærm.

Brugsslitage Mindre ridser og skrammer Strømmen gik ikke igennem.

Få foretaget en gratis vurdering!

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 674