HJØRNESKAB OG STOL, 1800- og 1900-tallet.

40076. HJØRNESKAB OG STOL, 1800- og 1900-tallet.

Stol , brunmalet med blomsterdekoration.
Hjørneskab fyrretræ, afskårne blomsterdekoration, højde 180 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.284