HATEREYLDE, 1900-tallet.

HATEREYLDE, 1900-tallet.
400734. HATEREYLDE, 1900-tallet.

Længde ca 101 cm.
Dybde 26,5 cm.

Slitage, pletter, skruer til kroge mangler delvist.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca 101 cm.
Dybde 26,5 cm.

Antal besøg: 1.038