4007210. ETERNA, armbåndsur, 18kt guld, 20. årh.
Kvarts med dato.
Sagsnummer: 111.2140.68S
Diameter: 23 mm
Armbånd i 18kt guld, ikke original.
Vægt 27,8 gram.
Det fungerede ikke på tidspunktet for katalogiseringen. Sandsynligvis udløbet batteri. Der ydes ingen funktionel garanti. Servicehistorik ukendt. Brugsslitage og gravering.
Kvarts med dato.
Sagsnummer: 111.2140.68S
Diameter: 23 mm
Vægt 27,8 gram.