BARSKAB, funky, muligvis Uno Åhren, 1930'erne.

400696. BARSKAB, funky, muligvis Uno Åhren, 1930'erne.

Fineret i valnød. Fire skuffer. Nedklappelig luge med glaspanel. Skab. Udtrækkelig glaseret serveringsplade. Længde 70, bredde 35, højde 75 cm.

Brugsslitage, mindre finerskader og reparationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.733