En riffel fra det 19. århundrede.

4006029. En riffel fra det 19. århundrede.

Længde 146 cm.

Slid og slitage. Rust. En montering mangler.
Triggerfunktionen fungerer omend noget langsomt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 146 cm.

Antal besøg: 698