STOLE, 4 stk, "Svensk Fur", Göran Malmvall.

400410. STOLE, 4 stk, "Svensk Fur", Göran Malmvall.

Mærkemærke. Fyrretræ, buet ryg.

Slitage, ridser og mærker, reparationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 6.445