STELLAN WIDHOLM. Komposition, olie på Panel, signeret SW.

400384. STELLAN WIDHOLM. Komposition, olie på Panel, signeret SW.

38x38 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

38x38 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 4.574