TASKE & ETUI, „Absolut vodka“.

4003498. TASKE & ETUI, „Absolut vodka“.

Markeret Absolut vodka
taske 17x12x5 cm
ældre pasomslag 9,5x13 cm.

Brugsslitage. Delvise slid og ridser.

Tema

Absolut

Få foretaget en gratis vurdering!

Markeret Absolut vodka
taske 17x12x5 cm
ældre pasomslag 9,5x13 cm.

Tema

Absolut

Antal besøg: 425