DISPLAYSKAB, med belysning gustaviansk stil, 20. århundrede.

400283. DISPLAYSKAB, med belysning gustaviansk stil, 20. århundrede.

Vitrineskab, gustaviansk stil, med belysning, skuffer til bestik Bredde 88 cm Dybde 38 cm Højde 153 cm.

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 1.421