Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
ÅSA GUSTAVSSON. FIGUR, "Ållebergs Rytter", keramik, signeret Åsa, 20. århundrede.
400172. ÅSA GUSTAVSSON. FIGUR, "Ållebergs Rytter", keramik, signeret Åsa, 20. århundrede.
Højde 26 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Højde 26 cm.
Vis hele teksten
Ingen anmærkninger.
Leiflers Auktionshus
Antal besøg:
3.718