SERVINGSVOGN, træ og glas, midten af det 20. århundrede.

400161. SERVINGSVOGN, træ og glas, midten af det 20. århundrede.

Med aftagelig skive.
Længde 70 cm Bredde 45 cm Højde 64 cm.

Alder og Brugsslitage.
Hjulene er lidt slidte.

Få foretaget en gratis vurdering!

Med aftagelig skive.

Alder og Brugsslitage.
Hjulene er lidt slidte.

Antal besøg: 716