STORSLÅET SPEJL/BUTIKSSPEJL, MODERNE.

4000735. STORSLÅET SPEJL/BUTIKSSPEJL, MODERNE.

fineret, 2 kvaster, højde ca. 162, bredde 220 cm.

Brugsslitage, mindre mærker vises.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 385