PICASSO, PABLO (1881 MALAGA - 1973 MOUGIN). EFTER. Fredsdue med blomster.

399939. PICASSO, PABLO (1881 MALAGA - 1973 MOUGIN). EFTER. Fredsdue med blomster.

Litografi på håndlavet papir, nummereret i hånden, begrænset til 1000 eksemplarer, signeret, herkomst: fransk forlags opløsning, 50 x 65,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Auktionshaus J. Weiner
Antal besøg: 2.321