ERNST RAUMSCHMIDT ?. køkken interiør.

3999345. ERNST RAUMSCHMIDT ?. køkken interiør.

Ernst Raumschmidt (?), køkkenindretning, olie på hardboard, 1915, signeret, dateret, ca. 52 x 40 cm, med ramme ca. 77 x 64 cm.

Ikke testet uden for boksen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ikke testet uden for boksen.

Antal besøg: 353