AGNE SÖDERBERG. Sommerlandskab, olie på Panel, signeret.

399889. AGNE SÖDERBERG. Sommerlandskab, olie på Panel, signeret.

Dagstørrelse 20 x 29,5 cm.
Foldemål 22 x 31 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dagstørrelse 20 x 29,5 cm.
Foldemål 22 x 31 cm.

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 813