SPEJL PÅ STATIV 20. ÅRHUNDREDE.

3997956. SPEJL PÅ STATIV 20. ÅRHUNDREDE.

Aftageligt fuldkropsspejl med træramme
Markeret: SCVK Stockholm
Samlede dimensioner: 177 x 70 cm
Dimensioner på spejlglas: 148 x 58 cm.

Brugsslitage, mærker og ridser, spejlglas i god stand, ingen andre bemærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Markeret: SCVK Stockholm

Antal besøg: 344