AGNE SÖDERBERG. Nøgenmodel, olie på lærred, signeret og dateret -56.

399667. AGNE SÖDERBERG. Nøgenmodel, olie på lærred, signeret og dateret -56.

Dagstørrelse 32,5 x 25,8 cm.
Foldemål 33 x 27 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dagstørrelse 32,5 x 25,8 cm.
Foldemål 33 x 27 cm.

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.301