EDUARDO ARROYO. „Citadin“.

EDUARDO ARROYO. „Citadin“.
3993758. EDUARDO ARROYO. „Citadin“.

Akvarel og blyant på papir
Signeret og dateret 1982. Det er en del af serien „Toute la ville en parle“.
Kilde: Éditions Karl Flinker galleri, Paris; privat samling, Barcelona.
52x40 cm.

I god stand. Det er ikke blevet undersøgt uden for rammerne. Lakeret træramme, med små fejl.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Akvarel og blyant på papir
52x40 cm.

Nej, betales af sælger

Adresse

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
Rosellón C 3 - A
Antal besøg: 264