JOAN VILA CINCA. Feltscene.

JOAN VILA CINCA. Feltscene.
3993712. JOAN VILA CINCA. Feltscene.

Olie på lærred.
134x82 cm.

Genenteleret. Overflade snavs og let skade. Forgyldt træramme med fejl.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred.
134x82 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 286