UDSTILLING, Louis XVI stil, omkring 1900.

39924. UDSTILLING, Louis XVI stil, omkring 1900.

Bronze- og forgyldt indretning. Nøgle tilgængelig. Længde 104, bredde 40, højde 175 cm.

Slitage, dekorative skader, glasrevne i hjørner, tørre revner. Renoveret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.579