ARKIVSKAB, fineret i egetræ, 20. århundrede, anden halvdel.

3991693. ARKIVSKAB, fineret i egetræ, 20. århundrede, anden halvdel.

5 skuffer, højde ca. 78, 135x68 cm.

Spor af brug, mærker vises.

Få foretaget en gratis vurdering!

Spor af brug, mærker vises.

Antal besøg: 565