TENN, 3 dele, Lysestager, skål, design Edvin Ollers.

399025. TENN, 3 dele, Lysestager, skål, design Edvin Ollers.

Et par lysestager, højde 12 cm, støbt tin, signeret Ollers, S9=1968 Skål på fod, højde 10,5 cm, diameter 21 cm, støbt tin, signeret Ollers, M8=1938.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.431