39902. VÆGPLATE og MALERI, motiver af St. Cecilia.
Vægplade med malet dekor, signeret "BW 1900" og utydelige stempler på verso, diameter ca. 34 cm.
Maleri, grafisk ark, motiv ca 12,5 x 10 cm.
Grafikark ikke undersøgt uden for rammen. Plade med mindre brugsspor, ridser.