VÆGPLATE og MALERI, motiver af St. Cecilia.

39902. VÆGPLATE og MALERI, motiver af St. Cecilia.

Vægplade med malet dekor, signeret "BW 1900" og utydelige stempler på verso, diameter ca. 34 cm.
Maleri, grafisk ark, motiv ca 12,5 x 10 cm.

Grafikark ikke undersøgt uden for rammen. Plade med mindre brugsspor, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.041