Sæt , 18 dele, inklusive "Måtta" Orrefors, 1900-tallet.

398993. Sæt , 18 dele, inklusive "Måtta" Orrefors, 1900-tallet.

6 snapseglas, Matta, Orrefors, højde ca 7 cm.
5 grønne glas, Reijmyre, højde ca 10,5 cm.
4 snapseglas, lilla bund, utydelig signatur, dateret 2001, et glas dateret 98, højde ca 18 cm.
3 vaser, malet dekoration, højde 16 - 21,5 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Antal besøg: 797