KUNSTGLAS, 3 dele, Varm flamme, sign.

398923. KUNSTGLAS, 3 dele, Varm flamme, sign.

Pink skål med poleret indretning, signeret Anneli Jonsson.
Diameter ca 11,5 - 13 cm.
Højde ca 5,5 - 9 cm.

Mindre Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter ca 11,5 - 13 cm.
Højde ca 5,5 - 9 cm.

Mindre Brugsslitage.

Antal besøg: 1.369