VÆGUR, bronzeret træ, AF Johansso, Carlskrona, 1800-tallet.

398880. VÆGUR, bronzeret træ, AF Johansso, Carlskrona, 1800-tallet.

87 x 54 cm.

Brugsslitage, farvefalmning på urskive, pendul mangler. En af sidedekorationerne knækket i beslaget.

Få foretaget en gratis vurdering!

87 x 54 cm.

Antal besøg: 722