Kommode, rokokostil, anden halvdel af det 20. århundrede.

398864. Kommode, rokokostil, anden halvdel af det 20. århundrede.

Bredde 90, Dybde ca 52, Højde 80 cm.
Sort-grøn marmorplade.

Alder og Brugsslitage.
Mindre finerskader foran.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Sort-grøn marmorplade.

Alder og Brugsslitage.
Mindre finerskader foran.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 937