SERGE HELENON. Farvefarvning med carborundum.

398801. SERGE HELENON. Farvefarvning med carborundum.

Komposition Signeret og nummereret 70/95 ex. 58x75 cm.

Brugsslitage. Oramad.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage. Oramad.

Antal besøg: 885