STOLE, 4 stk. Åke Terje, Ikea, midten af det 20. århundrede.

398713. STOLE, 4 stk. Åke Terje, Ikea, midten af det 20. århundrede.

Ramme i behandlet bog.
Ryghøjde 7, sædedybde 41 cm.

Lidt brugsspor og et sæde med plet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ramme i behandlet bog.
Ryghøjde 7, sædedybde 41 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 3.529