MANGE Sæt , SPIRALER osv., 19./20. århundrede.

398598. MANGE Sæt , SPIRALER osv., 19./20. århundrede.

Proveniens Växjö fabriks- og håndværksforening.
Trævaterpas mærket DRGM nr. 118159 længde 65 cm.
Vinkeljern, skydelære med flere måleredskaber i træ.

Brugsslitage, størstedelen med numre skrevet med sølvpen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 2.266