ANTON FUCHS (GEB. 1958). 'Oppart installation'.

3985649. ANTON FUCHS (GEB. 1958). 'Oppart installation'.

Anton Fuchs (f. 1958), 'Oppart Installation', blandede medier, 2009, signeret, dateret, nummereret '1', H.138 cm, L.63 cm, B.34 cm.

Små ridser i akrylglas.

Få foretaget en gratis vurdering!

Små ridser i akrylglas.

Antal besøg: 232