LOMMEUR, 2 stk, første halvdel af det 20. århundrede.

398554. LOMMEUR, 2 stk, første halvdel af det 20. århundrede.

En mærket Ancre Liggne Droite Vacheron Genéve, urskivediameter 43 mm.
Den med delvis sort urkasse, mærket Remontoir, Ancre perfectionné, Radium, urskivediameter 38 mm.

Brugsslitage, beskadiget urskive ved 8-tiden på en uden urkasse, ikke funktionstestet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 1.264