JOAN VILA GRAU. Unavngivet.

JOAN VILA GRAU. Unavngivet.
3985327. JOAN VILA GRAU. Unavngivet.

Litografi
Begrundet P.A. og signeret med blyant
65,5x5,50 cm.

Træramme. Det er ikke blevet undersøgt uden for rammerne.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Litografi
65,5x5,50 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 153