PAU PLANAS. „Montserrat mellem stifter“.

3985268. PAU PLANAS. „Montserrat mellem stifter“.

Olie på lærred
Signeret
På bagsiden, med titlen og placeret „Le Montserrat et Vila de Caballs“
54x65 cm.

Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Olie på lærred
Signeret
54x65 cm.

Forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 258