CHAISELONG, Howard model, 20. århundrede.

3985238. CHAISELONG, Howard model, 20. århundrede.

Længde ca. 152 cm.
Sædehøjde ca. 45 cm.
Ryghøjde ca. 72 cm.
Bredde ca. 82 cm.
2 underlag til hjul medfølger.
To ben på hjul.

Brugsslitage, overfladesnavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca. 152 cm.
Sædehøjde ca. 45 cm.
Ryghøjde ca. 72 cm.
Bredde ca. 82 cm.
To ben på hjul.

Brugsslitage, overfladesnavs.

Antal besøg: 402