Gulvur, 2. halvdel af det 20. århundrede.

3983860. Gulvur, 2. halvdel af det 20. århundrede.

Farvet træ. Højde ca. 182 cm.

Overfladeslitage. Ridser og mærker. Ikke funktionstestet, der gives ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Farvet træ. Højde ca. 182 cm.

Antal besøg: 148