LOFTFOTOLAMPE, metal og glas, 19./20. århundrede.

398315. LOFTFOTOLAMPE, metal og glas, 19./20. århundrede.

Til 3 stearinlys. Elektrificeret.
Højde inklusiv kæder ca 120 cm, bredde ca 45 cm.

Der mangler et prisme.

Få foretaget en gratis vurdering!

Der mangler et prisme.

Antal besøg: 764